TWOJE WNĘTRZE, TWÓJ CHARAKTER

nasi projektanciMarta Bień

Artystka z wykształcenia i zamiłowania, projektantka wnętrz oraz form przemysłowych. „Wnętrze, w którym żyjemy musi wprawiać nas w pozytywny nastrój, sprzyjać kreatywności. Najbardziej zaskakującym i ekstrawaganckim pomysłom nadaję harmonijną i przyjemną dla oka formę. Inspirują mnie eleganckie czernie, silne kontrasty barw oraz struktur powierzchni, wzory ukształtowane przez naturę.”

Rafał Łęszczak

W swojej codziennej pracy skupiam się na projektowaniu wnętrz wszechstronnych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań.W pracy fascynuje mnie obserwowanie jak koncepcje stają się rzeczywistością. Wartości, jakimi kieruje się przy projektowaniu to funkcjonalność i minimalizm.

Aldona Roczyna

Umysł ścisły z duszą artysty pozwala na indywidualne podejście do każdego projektu – otwarta na sugestie klientów. Zamiłowanie do nieszablonowego projektowania i śledzenie aktualnych trendów w aranżacji przestrzeni umożliwia nam tworzenie pięknych, funkcjonalnych oraz ponadczasowych wnętrz.

Jan Roczyna

Cel to zadowolenie klienta. Umiejętność słuchania. Fascynata nowych materiałów, technologii i wprowadzanie do swoich projektów. Prywatnie jest wielbicielem ogrodnictwa i podróży.

Alina Kończak

Od kilkunastu lat projektuję wnętrza, które odzwierciedlają moją miłość do architektury i wzornictwa. Dom to wyjątkowa i indywidualna przestrzeń dlatego tak ważne jest, aby przestrzeń, jaką dla siebie kreujemy, była zgodna z naszym usposobieniem i wyobrażeniem rodzinnego ciepła. Otwarty umysł i zaangażowanie podczas procesu projektowania wnętrz pomagają nam tworzyć ciekawe, odważne, zazwyczaj niesztampowe przestrzenie, które są zgodne z oczekiwaniami Klienta.

Magdalena Michalak

Od zawsze moją pasją było projektowanie mebli i wnętrz. Pomagam klientom w wyborze jak najlepszych rozwiązań i materiałów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i cech osobowości klienta. Dziele się swoją wiedzą oraz pomysłami. Zawsze pamiętam o tym, żeby przestrzeń i meble zaprojektowane przeze mnie były ergonomiczne, funkcjonalne, wygodne, ciekawe i niepowtarzalne, tak aby mogły służyć Tobie w codziennym życiu oraz mogły zachwycać Ciebie, rodzinę i Twoich znajomych.

Małgorzata Pawlik

Projektowanie wnętrz to moja pasja, która z czasem stała się również sposobem realizowania moich zawodowych aspiracji. Podczas pracy staram się przede wszystkim uwzględnić potrzeby swoich klientów aby w końcowej fazie projektu uzyskać indywidualny styl i charakter wnętrza oraz zachować jego optymalną funkcjonalność. Staram się wydobyć z przestrzeni to co najlepsze, więc zawsze dążę do tego aby zaprojektowane przeze mnie wnętrza były połączeniem dobrego smaku, wyrafinowania i jakości użytych w nich materiałów.

Al. Solidarności 34
61-696 Poznań

PN.-SOB. 10:00-20:00
NIEDZ. 10:00-18:00

ul. Motylowa11
78-100 Niekanin

PN.-PT. 10:00-17:00
SOB. 09:00-14:00

ul. Ogrodowa 1
66-440 Skwierzyna

PN.-PT. 07:00-17:00
SOB. 09:00-13:00

ul. Leśna 13
66-440 Skwierzyna

PN.-PT. 06:00-14:00