TWOJE WNĘTRZE, TWÓJ CHARAKTER

nasi projektanci

projektanci meble merda Aldona Roczyna

Aldona Roczyna

e-mail: aldona.roczyna@meblemerda.pl

Umysł ścisły z duszą artysty pozwala na indywidualne podejście do każdego projektu – otwarta na sugestie klientów. Zamiłowanie do nieszablonowego projektowania i śledzenie aktualnych trendów w aranżacji przestrzeni umożliwia nam tworzenie pięknych, funkcjonalnych oraz ponadczasowych wnętrz.

projektanci meble merda Jan Roczyna

Jan Roczyna

e-mail: jan.roczyna@meblemerda.pl

Cel to zadowolenie klienta. Umiejętność słuchania. Fascynata nowych materiałów, technologii i wprowadzanie do swoich projektów. Prywatnie jest wielbicielem ogrodnictwa i podróży.

projektanci meble merda Alina Kończak

Alina Kończak

e-mail: alina.konczak@meblemerda.pl

Od kilkunastu lat projektuję wnętrza, które odzwierciedlają moją miłość do architektury i wzornictwa. Dom to wyjątkowa i indywidualna przestrzeń dlatego tak ważne jest, aby przestrzeń, jaką dla siebie kreujemy, była zgodna z naszym usposobieniem i wyobrażeniem rodzinnego ciepła. Otwarty umysł i zaangażowanie podczas procesu projektowania wnętrz pomagają nam tworzyć ciekawe, odważne, zazwyczaj niesztampowe przestrzenie, które są zgodne z oczekiwaniami Klienta.

projektanci meble merda Magdalena Michalak

Magdalena Michalak

e-mail: magda.michalak@meblemerda.pl

Od zawsze moją pasją było projektowanie mebli i wnętrz. Pomagam klientom w wyborze jak najlepszych rozwiązań i materiałów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb i cech osobowości klienta. Dziele się swoją wiedzą oraz pomysłami. Zawsze pamiętam o tym, żeby przestrzeń i meble zaprojektowane przeze mnie były ergonomiczne, funkcjonalne, wygodne, ciekawe i niepowtarzalne, tak aby mogły służyć Tobie w codziennym życiu oraz mogły zachwycać Ciebie, rodzinę i Twoich znajomych.

projektanci meble merda Małgorzata Pawlik

Małgorzata Pawlik

e-mail: malgorzata.pawlik@meblemerda.pl

Projektowanie wnętrz to moja pasja, która z czasem stała się również sposobem realizowania moich zawodowych aspiracji. Podczas pracy staram się przede wszystkim uwzględnić potrzeby swoich klientów aby w końcowej fazie projektu uzyskać indywidualny styl i charakter wnętrza oraz zachować jego optymalną funkcjonalność. Staram się wydobyć z przestrzeni to co najlepsze, więc zawsze dążę do tego aby zaprojektowane przeze mnie wnętrza były połączeniem dobrego smaku, wyrafinowania i jakości użytych w nich materiałów.